Mutlaka bakın
Anasayfa / best10bets10.com / Bets10cep9.com Yeni Fan Adresiniz

Bets10cep9.com Yeni Fan Adresiniz

Bugünden itibaren yeni fan adresiniz artık bestbets10.com. Yeni fan adresi ile Bets10‘nun en güncel bilgilerini takip etmeye, bonuslarından an ve an haberdar olmaya aynen devam. O zaman en yeni Bets10 adresi, Bets10 hızlı giriş linki ve en yeni bonus bilgisi için yazımı okumaya aynen devam.

Yeni fan adresini eski adresinle değiştirmeyi sakın unutma. Eski gider çöpe, yeni gelir sık kullanılanlara. Henüz yeni tanıştıysan fan sitemle, o zaman sen de ekle yeni adresimle beni sık kullanılanlara. Tanışmadıysan da gel tanışalım.

Bets10 sitesinin fan sitesiyiz. En yakın takipcisiyiz kısacası. Tek amacımız sizlere en hızlı Bets10 haberlerini ve bonuslarını vermek . Bunun için de, gece gündüz çalışan bets10 fan siteyiz. Fan sitemi takibe alır ve biraz sitemi kurcalarsan, ne demek istediğimi daha iyi anlamış olursun. Ayrıca; takipde kalırsan Bets10 sitesine giriş de hiç ama hiç problem yaşamassın. Çünkü en yeni adres her zaman fan sitemde, yani BURADA.

Bets10 sitesi sezon arasına özel 2500 TL ve 500 TL olmak üzere iki bonus veriyor.

Duydun Mu?

İlla ki duymuşsundur, zaten böyle bir bonusu duymamaya imkan yok zaten.Bomba etkisi yaratan bonusu eminim ki tüm bets10 severler duymuş hatta bonusu kazanmıştır bile.

Duyanlara ya da duymayanlara hiç farketmez, 2500 TL bonus kampanyasının tüm detayları hemen aşağıda.

Bets10 kampanyayı aynen şu şekilde duyurmuştur:

2500 TL PARA YATIRMA BONUSU
2500 TL’YE KADAR PARA YATIRMA BONUSU SENİ BEKLİYOR.
Sezon Ortasına Özel İki Bonus’tan Birini Seç, Bets10 Fırsatlarını Kaçırma.
Tek yapman gereken bonusunu seçip, kampanyaya katıldıktan sonra hesabına para yatırırken “Bonusu Al ve Para Yatır” seçeneğiyle para yatırmak!

Kampanya boyunca her kullanıcı tek seferde sadece 1 bonus kampanyasından faydalanabilir.

Kampanya Detayı:

Bu kampanya 11 Ocak 2019 saat 14:00 – 31 Ocak 2019 23:59 arasında geçerlidir.
31 Ocak 2019 saat 23:59’a kadar alınmayan bonuslar hesaplardan otomatik olarak silinecektir.
Seçtiğiniz Para Yatırma Bonusunu almak için, kampanyaya katıldıktan sonra para yatırma sayfasında ilgili bonusu seçip ardından para yatırma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
2500 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 5000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 5000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %50’si kadar bonus alabilirsiniz.
500 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 500 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 500 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %100’ü kadar bonus alabilirsiniz.
Bonus, belirtilen tarih ve saat aralığında hesabınızda gözükmüyorsa bonustan faydalanabilmeniz için para yatırmadan önce hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmanızı öneririz.
Arka arkaya para yatırma işlemi yaparken toplam işlemleriniz için bonus almak istiyorsanız, veya bonusunuz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ya da bonusunuzu alırken sorun yaşıyorsanız; lütfen bakiyenizi harcamadan ve herhangi bir kupon yapmadan müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. Bakiyenizi kullandıktan sonra müşteri hizmetlerimizle temasa geçmeniz halinde yatırdığınız işlem için bonus alamazsınız.
Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez faydalanabilir.
Bu kampanya başka bir kampanya ile kombine edilemez.
Bonusunuz At Yarışı, Türk Pokeri ve Poker haricinde tüm Bets10 bölümlerinde kullanılabilir.

Bets10 Kazandırır , Kim demiş, tabiki kazananlar… TIKLA

Günün maçlarına göz atmak istersen; BETS10 GİRİŞ

Bets10 fan sitesi bol kazanç diler.

İlginizi çekebilir

bets10bets10-958Bets10-bets10-bets10giris

958Bets10 En Hızlı Kolay Giriş Adresi

958Bets10 en hızlı kolay giriş adresi ile tanışma zamanı geldi. Yüksek oranların daimi merkezi olan …